Bedrijventerrein Contactgroep

Enthousiaste ondernemers zetten zich in voor RijnPark
Bedrijventerrein Contactgroep RijnPark bestaat uit ondernemers en vastgoedeigenaren gevestigd op bedrijventerrein RijnPark. Een groepje enthousiaste mensen, die het 'oog en oor' zijn van de ondernemers en de stichting. Ook stimuleren zij b-to-b contacten, onder andere met een jaarlijkse bedrijvenbijeenkomst.

Wie zijn de BC-leden
  • Erik Borst, Borst Vastgoed, erik@borstvastgoed.nl
  • Stefani Bartels, De Smidse, stefani@desmidse.nl
  • Mári Hommersom, CCV, m.hommersom@nl.ccv.eu, voorzitter
  • Bastiaan en Berry Klein Herenbrink, Mach4Metal, bastiaan@mach4metal.com
  • M. Mutlu, m.mutlu@adagroep.nl, ADA Groep
  • Henk van Ramshorst, Volkshuisvesting, h.v.ramshorst@volkshuivesting.nl
  • Albert Witte, ALWI Elektrotechniek, info@alwi.nl
Hebt u zaken die de aandacht van de BC verdienen? Meldt dit dan via het contactformulier bij het stichtingsbureau. Wij zorgen dat het bij de BC terecht komt.