Bedrijventerrein Contactgroep

Enthousiaste ondernemers zetten zich in voor IJsseloord 1
Bedrijventerrein Contactgroep IJsseloord I bestaat uit ondernemers en vastgoedeigenaren gevestigd op IJsseloord I. Een groepje enthousiaste mensen, die het 'oog en oor' zijn van de ondernemers en de stichting op IJsseloord I. Ook stimuleren zij b-to-b contacten, onder andere met een jaarlijkse bedrijvenbijeenkomst.

Wie zijn de BC-leden
  • Joop Arendsen, Acoma Beheer, j.arendsen@acoma.nl
  • Titus Baptis, Baptist, titus@baptist.nl
  • Niels Bruil, BEA Vastgoed, nabruil@bea-vastgoed.nl, voorzitter
  • Peter Mol, Exploitatiemaatschappij Grimmol, grimmol@planet.nl
  • Rob Terberg, Terberg Holding, r.terberg@planet.nl
  • Timmo Terpstra, Peeze Koffie, t.terpstra@peeze.nl
Hebt u zaken die de aandacht van de BC verdienen? Meldt dit dan via het contactformulier bij het stichtingsbureau. Wij zorgen dat het bij de BC terecht komt.